To Advertise on this Blog please Call: +255 (0)656 56 13 14 or Email: maishablog@yahoo.com                                                 To Advertise on this Blog please Call: +255 (0)656 56 13 14 or Email: maishablog@yahoo.com

Friday, 29 April 2011

HAPPY BIRTH DAY JAYDEN!!!!

Today on 29 April 2011 was a big day for our lovely boy Jayden as he turned into two years old.We all wish him happy birthday.Lots of love from mumy, Dady and everyone who loves you.
Hugs and Kisses.

2 comments:

Swahili na Waswahili said...

Happy birthday baby Jayden! May God Bless you.

Goodman Manyanya Phiri said...

Ilikuwa Jumatano moja tu (Wednesday, 29 April 2009)katika ya siku nyingi zingine ndio ulipiga hodi duniani, Jayden.

Jana ulihitimu siku 731 ukiwa hapa uwanjani wa mapambano. Karibu sana, kwani inaelekea wewe utatuletea vichekesho vingi sana, ili tusahau kidogo matata ya dunia


WHO IS YOUR FATHER, BRIGHTBOY?